moda w 2021
fot. Pixabay.com

Każda kobieta chce się czuć piękna i zadbana, modnie ubrana i wystrojona jak ze sklepowej wystawy. Wiele z nich podąża więc za trendami i dba o to, aby jak najczęściej odświeżać szafę. Jeśli chcesz wiedzieć, co nosić w tym roku, zapraszamy do lektury!

Przeczytaj też: http://www.przejrzystapolska.pl/jak-sie-ubierac-w-2021-poradnik-dla-kobiety/

Klasyczne ubrania zawsze w modzie

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie klasyczną „małą czarną”. Sukienka ta sprawdza się doskonale na wiele okazji. I chyba nigdy nie wyjdzie z mody. W małej czarnej możesz iść na eleganckie przyjęcie, na randkę, na kolację w restauracji nad Wisłą. W wielu miejscach znajdzie swoje zastosowanie. Od czasu do czasu możesz ją też założyć do pracy. Jeśli dopiero planujesz wyposażyć swoją szafę w małą szansą, postaw na taką, która będzie uszyta z porządnego materiału, zachowującego trwałość przez lata. Dzięki temu nie będziesz musiała wymieniać małej czarnej co roku, naprawdę nie ma takiej konieczności. Im bardziej zrównoważone nasze podejście do mody, tym lepiej.

Czy warto więc podążać za modą, skoro klasyka nigdy z mody nie wychodzi? W dobie szerokiej dyskusji na temat zmian klimatycznych i konieczności ich powstrzymywania, dużo mówi się również o tym, jaką krzywdę środowisku wyrządza przemysł modowy i odzieżowy. Gdy kupujemy ciuchy kiepskiej jakości, zakładamy je kilka razy, a następnie wyrzucamy. Zazwyczaj nie nadają się już nawet do tego, aby nadać im drugie życie. Jeśli natomiast inwestujemy w ubrania droższe, ale za to bardzo dobrej jakości, możemy je nosić przez lata. I taki sposób postępowania jest jedynym i najlepszym, szczególnie dziś, gdy nasza planeta tonie w śmieciach.

Sposoby na modne ubieranie się

Najlepiej w modzie podążać za własnym głosem i własnym stylem. Im lepiej dopasowane do naszej sylwetki ubrania, tym lepiej wyglądamy i lepiej się w nich czujemy. Warto również przestrzegać kilku podstawowych zasad. Przede wszystkim zupełnie zrezygnujmy z noszenia zbyt ciasnych ubrań. Czasem wydaje nam się, że powinny one jak najściślej przylegać do ciała. Tymczasem ubrania powinny przede wszystkim być odpowiedniego rozmiaru. Nie powinny być ani za małe, ani za duże. Każdy ciuch przed zakupem najlepiej jest przymierzyć. Wówczas mamy stu procentową pewność, że dobrze w nim wyglądamy.

Podobnie sprawa ma się z odpowiednim krojem. Powinien być on również jak najlepiej dopasowany do rodzaju sylwetki. To ona decyduje o tym, jakie sukienki, bluzki, spódnice, czy spodnie powinnyśmy nosić.

Zobacz też: http://www.przejrzystapolska.pl/jak-sie-ubierac-w-2021-poradnik-dla-kobiety/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here