Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej

Nie masz czasu na samodzielne komponowanie diety? Zależy Ci na połączeniu skutecznego programu dietetycznego wraz z wypoczynkiem? Doskonałym pomysłem mogą być wczasy zorganizowane według programu dietetycznego dr Dąbrowskiej.

Na czym polega dieta dr Dąbrowskiej?

Dieta dr Dąbrowskiej, która określana jest także jako dieta warzywo-owocowa, jest jednym z ostatnich hitów. To program dietetyczny, który zakłada przejście na dania przyrządzane głównie z warzyw i owoców. Zawierają one odpowiednio skomponowane składniki odżywcze, by pomagać w zrzuceniu nadmiaru kilogramów i przy tym poprawiać zdrowie.

W efekcie dieta warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej pozwala na:

– odchudzanie – spalenie zapasów energetycznych
– regenerację organizmu
– zmniejszenie objawów wielu schorzeń
– obniżenie ryzyka dolegliwości sercowo-naczyniowych
– wsparcie dla metabolizmu

Wczasy na bazie programu dietetycznego dr Dąbrowskiej

Doskonałym pomysłem, aby zapoznać się bliżej z zasadami diety warzywno-owocowej według dr Dąbrowskiej, będą wczasy z dietą dr Dąbrowskiej organizowane obecnie przez wiele ośrodków wypoczynkowych na terenie całego kraju.

Tego typu wczasy obejmują wówczas program dietetyczny oraz dodatkowo uczą, jak samodzielnie komponować posiłki i zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i kondycję. Dodatkowo uzupełniane są one również innymi usługami, na przykład zwiedzaniem, aktywnym wypoczynkiem – nordic walking, aerobik, jazda na rowerze. Mogą też włączać zabieg Spa & Wellness dla relaksu i piękna.

Kiedy zapisać się na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej?

Zapisanie się na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej będzie bardzo dobrą propozycją dla każdej osoby, która chciałaby zapoznać się bliżej z informacjami o diecie i wprowadzić ją w życie.

Taka propozycja przeznaczona jest między innymi dla osób, które chcą zrzucić nadmiar kilogramów, czyli zadbać o swoją sylwetkę. Także rekomendowana jest dla każdego, kto chce poprawić swoje zdrowie, ponieważ dzięki wczasom z dietą dr Dąbrowskiej można poprawić pracę wielu układów ciała – krążeniowego, pokarmowego, metabolicznego.

W końcu wczasy będą dobrym pomysłem dla każdego, kto chce po prostu wypocząć, ale zrobić to w zdrowym stylu, dowiadując się przy tym najważniejszych informacji o tym popularnym programie dietetycznym.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Instytutu Zdrowia Sofra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here