para

Jednym z problemów cywilizacyjnych, który w bardzo dużym stopniu potrafi rzutować na poczucie własnej wartości u niejednego mężczyzny, jest impotencja. Zaburzenia erekcji przyczyniają się również do pogorszenia relacji z drugą połówką. Duży wpływ na zarówno na rozwój, jak i pogłębianie tego schorzenia ma styl życia.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat problem związany z impotencją przybiera na sile, tym bardziej że ze wspomnianą dolegliwością coraz częściej zaczynają się zmagać również i te młodsze pokolenia mężczyzn. Dla wielu z nich zdiagnozowanie zaburzenia erekcji brzmi jak wyrok. Warto jednak pamiętać, że tę dolegliwość można leczyć, że na rynku dostępne są sprawdzone, a co ważniejsze skuteczne środki na potencję, które dostępne są bez recepty.

Jakie są przyczyny zaburzenia erekcji?

Impotencja jest dość poważnym zaburzeniem u mężczyzn, które objawia się nie tylko brakiem erekcji, ale także i problemami związanymi z utrzymaniem wzwodu mimo chęci do podjęcia współżycia. Nie wolno tego mylić z krótkotrwałymi zaburzeniami erekcji, które chwilowo występują niemal u każdego mężczyzny i to tak naprawdę niezależnie od wieku, na co wpływ może mieć stres lub przemęczenie.

Impotencja może mieć różne podłoże, ponieważ może się ona wiązać nie tylko z problemami natury organicznej, ale także i czynnikami psychologicznymi, sytuacyjnymi, jak i kulturowymi. Do najczęstszych czynników o charakterze organicznym możemy zaliczyć zmiany hormonalne, przebyte operacje, wiek, niektóre leki, wady wrodzone w obrębie penisa, jak i niektóre choroby w postaci m.in. miażdżycy, cukrzycy oraz nadciśnienia. Z kolei do najczęstszych czynników o podłożu psychologicznym zaliczyć możemy niską samoocenę, stres, kompleks małego penisa, zaburzone relacje w związku, religię, lęk przed kobietami, czy też lęk przed posiadaniem dzieci.

Co sprzyja rozwojowi impotencji?

Duży wpływ na rozwój, a także i pogłębianie się dolegliwości związanej z zaburzeniem erekcji ma styl życia. Mowa w tym momencie m.in. o zbyt małej aktywności fizycznej oraz o źle zbilansowanej diecie, które jest uboga w warzywa i owoce, a bogata w tłuszcze. Dodatkowo impotencja może być potęgowana przez inne czynniki takie jak np. brak odpowiedniej ilości snu, depresja, zmęczenie, nerwica, słaba kondycja oraz nadmierna masturbacja.

Sposób na przeciwdziałanie impotencji

Sprawdzonym i bezpiecznym lekiem zalecanym w leczeniu zaburzenia erekcji u dorosłych mężczyzn, jest Maxon Forte. Jest to preparat wspomagający osiągnięcie, a także i utrzymanie wzwodu, co możliwe jest do uzyskania, dzięki wykorzystaniu substancji czynnej, jaka jest syldenafil. Warto jednak pamiętać, że w przypadku stosowania Maxon Forte, możliwe jest osiągnięcie wzwodu pod warunkiem wcześniejszego pobudzenia seksualnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here