gra wstepna

Kobiety ją uwielbiają, mężczyźni często twierdzą, że mogłaby nie istnieć. Czasem trwa kilkadziesiąt minut, częściej jednak zamyka się w kwadransie. Może rozbudzać zmysły, ale też zniechęcać. Wywoływać pośpiech, gdy nudzi lub być tak fascynująca, że nigdy nie powinna się kończyć. Oto ona: gra wstępna, kapryśna królowa erotycznego życia. Jak sprawić, by jej noty w naszym łóżku poszybowały ku niebiosom? Oto 5 pomysłów na ekscytującą grę wstępną!

Gra wstępna – przykłady, które rozpalą zmysły

Romantyczne pieszczoty nie każdemu pasują. Niektórzy wolą ostry seks, inni w ogóle najchętniej zrezygnowaliby z intensywnych chwil przed penetracją. Dla niektórych kochanków poruszenie tematu jak urozmaicić życie w łóżku nie jest problemem. Inni natomiast nie mają odwagi, by mówić o swoich potrzebach. Tymczasem gra wstępna może być świetny spoiwem dla związku lub dobrą rozgrzewką przed przygodnym romansem. I nie mówimy tu o pocałunkach i pieszczotach – te chwile mogą być dużo ciekawsze.

Gra z zabawkami erotycznymi

Zabawki erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie życia erotycznego. I choć wciąż w Polsce istnieje przekonanie, że zabawki są czymś wulgarnym, świat idzie do przodu i stopniowo wyzwala Polki z okowów pruderyjnego wychowania. Zarówno coraz popularniejsza literatura erotyczna, jak i coraz piękniejszy, bardziej elegancki design erotycznych zabawek sprawiają, że chce się ich używać.

Przykładowo Satisfayer Pro G-Spot to biały króliczek, który pomaga mężczyźnie zlokalizować punkt G. Kobieta rozpieszczona orgazmem łechtaczkowym z większą swobodą przejdzie do kolejnych orgazmów. Inna z zabawek, masażer Satisfayer Pro 3, spełni gusta najbardziej wybrednych kobiet – czarny, elegancki kształt i złoty pasek sprawiają, że ten erotyczny gadżet przepięknie zaprezentuje się zarówno na półce w sypialni, jak i w dłoni ukochanego mężczyzny.

Romantyczna gra wstępna wśród świec

Romantyzm wielu z nas kojarzy się z nadmiarowym zachodem niedającym efektów. A to błąd! Nie bez powodu mówi się, że kobiecy orgazm jest w głowie – im lepsza atmosfera, tym łatwiej o przyjemność w trakcie stosunku. Świece to nie jedyny sposób na uzyskanie romantycznej atmosfery.

Jak urozmaicić romantyczne pieszczoty? Możesz wykorzystać ulubione jedzenie i zjadać je bądź zlizywać z partnera. Możesz też zaproponować zabawę w wannie, nie tylko wśród świec, ale też pachnącej piany. To Twoja gra wstępna, przykłady zabaw musisz wymyślić sam. Dla jednych najbardziej romantyczne są zawiązane oczy, a dla innych wspólnie używany złoty masażer łechtaczki Satisfayer Pro 2.

Seksting nie tylko dla nastolatków

Seksowne sms-y to świetna gra wstępna, nie tylko dla młodych. Potocznie przyjęło się myślenie, że pisanie wiadomości o seksie uprawiają tylko nastolatki, ale prawda jest taka, że jeśli nie zawsze macie czas i siły na grę wstępną – oto okazja, by ją przeprowadzić daleko od siebie.

Niektóre pary wręcz nie potrafią się od siebie odkleić i od razu przechodzą do rzeczy, mimo że chciałyby spróbować czegoś nowego. Wtedy warto wykorzystać czas w pracy, w tramwaju czy na spotkaniu ze znajomymi. Dobry sms to dobra gra wstępna. Przykłady? „Kochanie, kupiłem Ci coś. Nazywa się Satisfayer Pro 1 i będę go na Tobie testować tak długo, aż wykrzyczysz, jak bardzo mnie pragniesz.”

Nowe miejsce, nowe możliwości

Wciąż się zastanawiasz jak urozmaicić seks w łóżku? Wyjdź z niego! Nic tak nie psuje gry wstępnej, jak monotonia. Twoja gra wstępna może wejść na zupełnie inny poziom – dosłownie. Spróbuj pieścić partnerkę na stole lub pod prysznicem. Nie bój się ryzyka: wybierz nieuczęszczaną alejkę w parku, wyskoczcie nad jezioro lub zabawcie się w prywatnej, hotelowej saunie i wykorzystajcie wibrator sterowany aplikacją Lovense Lush.

Oczywiście wszystko w granicach rozsądku – w końcu gra wstępna nie wiąże się bezpośrednio z penetracją, więc dłonie w ruch. A jeśli chcesz urozmaicić te szalone i romantyczne pieszczoty – zainwestuj w Satisfayer Pro Traveler, poręczny masażer łechtaczki, który ukryjesz w swej dłoni i nikt, poza Wami, nie będzie wiedział, że właśnie osiągacie szczyty.

Erotyczne planszówki

Kiedyś były tylko dla dzieci, ewentualnie nastolatków. Dziś planszówki kochają też dorośli. Nic dziwnego, że także w erotyce znalazło się dla nich miejsce – kostki do gry, karty z poleceniami i dołączane gadżety sprawiają, że nawet najbardziej nieśmiałe osoby odważą się powiedzieć jakie romantyczne pieszczoty ich kręcą. Albo nieromantyczne…

Czas na zmiany!

Zawsze warto poszerzać swoje horyzonty – zarówno w życiu zawodowym, jak i przede wszystkim prywatnym. Nawet jeśli gra wstępna wydaje Ci się stratą czasu – przetestuj nasze rady. A nuż dowiesz się czegoś nowego o sobie lub o człowieku, z którym dzielisz erotyczne życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here