Czym wyróżnia się balkonetka

Balkonetka jest jednym z popularniejszych krojów biustonosza. Ze względu na swój ponadczasowy charakter jest swego rodzaju wyrazem elegancji i kobiecego wdzięku. Pozwala na uwydatnienie każdego rodzaju i rozmiaru biustu, nadając przy tym piersiom idealnie krągły kształt. Należy jednak pamiętać, że ten bardzo wygodny fason, najlepiej sprawdzi się w przypadku określonych stylizacji.

Balkonetka jest biustonoszem o średnim zabudowaniu, składającym się z trzech części. Oznacza to, że mamy do czynienia z modelem, który zakrywa/obejmuje do około ¾ wielkości piersi. Wyróżnia się bardzo wysokim mostkiem, przez co najlepiej będzie się sprawdzał w przypadku ubrań (bluzek lub sukienek) posiadających duże dekolty. W tym modelu biustonosza piersi znajdują się blisko siebie, są delikatnie podnoszone do góry i lekko wypychane do przodu, dzięki czemu kobiecy biust prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Ze względu na to, że balkonetka jest fasonem zapewaniającym dużą wygodę użytkowania, doskonale sprawdza się nie tylko na specjalne okazje/wielkie wyjścia, ale także z powodzeniem można go również nosić na co dzień.

Balkonetka – Jak dokładnie wygląda i jaki efekt pozwala uzyskać?

Większość kobiet bez problemu rozpozna model biustonosza, jakim jest balkonetka. Związane jest to z jego charakterystyczną budową i krojem, gdzie to mamy do czynienia z dość mocnym zakryciem piersi, ale nie całkowitym. Wynika to z typowego dla tego fasonu, wyraźnego odsłonięcia górnej części piersi. Biustonosz posiada dość szeroko rozstawione ramiączka, które przyczyniają się do tego, że balkonetki doskonale sprawdzają się w stylizacjach zarówno z okrągłymi, kwadratowymi, jak i łódkowymi dekoltami. Z kolei zastosowanie wysokiego mostka oraz specjalnie wszytych paneli wzmacniających, pozwoliło na uzyskanie efektu, w którym biust jest nie tylko zbierany do środka i lekko wypchany do przodu, ale co ważniejsze, jest odpowiednio podtrzymany. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet postrzega ten model, jako idealny stanik na co dzień, tym bardziej że daje możliwość podkreślenia również kształtów sylwetki.

Balkonetka – dla kogo?

Balkonetka jest modelem biustonosza, który będzie prezentował się dobrze w przypadku większości biustów. Jednak zazwyczaj profesjonalistki w postaci brafitterek, polecają ten fason paniom z większym biustem, ponieważ balkonetka pozwala na jego odpowiednie zebranie, wymodelowanie i lekkie uniesienie. Stąd też doskonale sprawdza się u kobiet, u których piersi potrzebują dużego uformowania.

Ze względu na dużą popularność balkonetek, można je znaleźć praktycznie w każdym sklepie z bielizną. Jednak wszystkim tym paniom, które poszukują szerokiej gamy produktów bieliźnianych o najwyższej jakości, polecamy skorzystanie z oferty takiego miejsca, jak sklep Conteshop.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here