prezent na walentynki DIY

14 lutego to święto zakochanych. W walentynki obdarowujemy ukochaną osobę prezentami lub spędzamy razem czas. Coraz więcej osób jednak postanawia wręczyć w ten dzień podarunek DIY, zamiast gotowych rozwiązań, które znajdziemy na sklepowej półce. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/prezenty-na-walentynki-diy/

Prezenty na walentynki DIY – na co się zdecydować?

Prezent wykonany samodzielnie jest bardzo cenny. Druga osoba zdecydowania bardziej go doceni. Dodatkowo wykonując coś samodzielnie pokazujemy, że zależy nam na osobie, którą chcemy obdarować. W ten sposób chcemy jej dać coś w co włożyliśmy wiele pracy oraz trudu. Oczywiście, nie ma nic złego w gotowych prezentach.

Podarunki na walentynki wcale nie muszą kosztować nas sporą sumkę. Jeśli chcemy zaoszczędzić lub po prostu się wykazać, możemy zdecydować się na własnoręczne wykonanie prezentu. Na jaki prezent się zdecydować ? 

Kupony

Kupony to sposób na ciekawy prezent. Do przygotowania kuponów potrzeby będzie papier. Wykonamy je samodzielnie używając np. kolorowych kartek, długopisów czy mazaków lub zaprojektować wzór na komputerze, a następie go wydrukować. Co napisać na takich kuponach?

Np. kupon na darmowy obiad, kupon na wygranie kłótni, kupon na oglądanie meczu, kupon na wybór filmu, kupon na śniadanie do łóżka, kupon na masaż pleców.

List

Listy, dla wielu osób mogą wydawać się staromodne i przestarzałe. Nic nie stoi na przeszkodzie tego, że wciąż są piękną i prostą formą przekazu informacji czy wyznań miłosnych. List napisany samemu na kartce papieru jest dobrym pomysłem na prezent na dosłownie każdą okazję.

Możemy pójść nieco dalej i napisać kilka listów na różne okazje z napisem „Otwórz gdy …”. Mogą by to listy np. „Otwórz gdy jesteś smutny”, „Otwórz gdy źle się czujesz”, „Otwórz gdy jesteś zdenerwowany”.

„100 rzeczy, za które Cię kocham’’

Jest to prosty, ciekawy i piękny sposób na prezent. Istnieje kilka możliwości. Rzeczy, za które kochamy swoją drugą połówkę możemy wypisać na zwykłych białych kartkach papieru lub na kartkach kolorowych.

Całość wystarczy jedynie złożyć w malutkie karteczki. Wrzucić do słoika ozdobionego wstążeczką i gotowe. Tak przygotowany prezent z pewnością poruszy każdego.

Album na zdjęcia

Własnoręcznie wykonany album na zdjęcia jest bardzo ławym w wykonaniu, ale ciekawym i cudownym prezentem. Do przygotowania będzie nam potrzebny jedynie ładny notes, który możemy kupić w każdym markecie czy sklepie papierniczym. Jak wykonać album na zdjęcia DIY? Wywołujemy wspólne zdjęcia. Następnie kupujemy taśmę dwustronną lub klej, a także kilka kolorowych mazaków. Pod każdym wklejonym zdjęciem możemy opisać co działo się tego dnia, co robiliśmy lub nadać zdjęciu jakiś ciekawy tytuł.

Kubek

Kubek możemy kupić w supermarkecie lub w sklepie z dekoracjami wnętrz. Taki kubek musi koniecznie być biały, bez żadnych dodatkowych elementów. W każdym duży klepie artystycznym znajdziemy na pewno specjalne pisaki do pisania po porcelanie. W ten sposób rysujemy wzór, napis lub rysujemy obrazek na kubku, a następnie wypiekamy go w piekarniku. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here