Deska WC myjąca – dlaczego warto ją mieć i jak działa?

0
569

Nowoczesna deska WC myjąca to produkt, w jaki warto zainwestować niezależnie od standardu wykończenia nieruchomości. Chcesz poprawić swój komfort i higienę osobistą? W takim razie elektroniczna deska sedesowa spełni wszelkie Twoje oczekiwania! Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w tego typu innowacje łazienkowe? Sprawdź cechy i funkcje takich wyrobów i przekonaj się, że naprawdę warto.

Elektroniczna deska sedesowa – jakie ma funkcje?

Elektroniczna deska sedesowa to zdecydowanie hit na polskim rynku i nie tylko! Kupując ją możesz zyskać pewność, że załatwianie potrzeb fizjologicznych przeniesie się na zupełnie inny poziom komfortu. Co to oznacza w praktyce? Deska WC myjąca pozwala nie tylko na obsługę przy pomocy funkcjonalnych przycisków oraz pilota. Jej podstawowe funkcje, to:

  • podgrzewanie,
  • mycie,
  • automatyczne czyszczenie dyszy,
  • możliwość dostosowania temperatury mycia,
  • funkcja suszenia,
  • opcja podświetlania wnętrza muszli,
  • wiele poziomów ciśnienia wody myjącej,
  • możliwość dostosowania pozycji wychylenia dyszy do mycia,
  • i wiele innych…

Biorąc pod uwagę możliwości, jakie daje deska WC myjąca, zdecydowanie warto w nią zainwestować. Dzięki temu nie tylko zapewnisz sobie najwyższy poziom komfortu załatwiania potrzeb fizjologicznych, ale także sprawisz, że higiena osobista nie będzie dla Ciebie już żadnym problemem. Elektroniczna deska sedesowa to nie tylko wygoda. Produkt tego typu na etapie mycia i osuszania pozbywa się niemalże w 100% bakterii i drobnoustrojów z powierzchni deski sedesowej.

Dlaczego warto zainwestować w produkt, jakim jest deska WC myjąca?

Jest wiele powodów, dla których warto wydać nawet ponad 1000 złotych na nowoczesne wyposażenie ubikacji. Elektroniczna deska sedesowa jest łatwa w obsłudze ze względu na możliwość regulacji ustawień poprzez panel boczny sedesu lub funkcjonalnego pilota. Po ustawieniu odpowiednich preferencji możesz cieszyć się komfortem użytkowania oraz opcją szybkiego mycia i suszenia po załatwieniu potrzeby fizjologicznej. Ze względu na możliwości deska WC myjąca jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych desek lub dwóch osobnych produktów – sedesu oraz bidetu. Elektroniczna deska sedesowa łączy sobie wszystkie funkcje sedesu oraz bidetu w jednym, a to wszystko w naprawdę atrakcyjnej cenie! Pamiętaj, aby wybierać tylko deski elektroniczne z funkcją mycia od renomowanych producentów. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że sprzęt posłuży Ci bezawaryjnie przez długi czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here