Najlepsza w Białymstoku regeneracja turbosprężarek, filtrów, katalizatorów i turbin

Jesteśmy firmą działającą już od kilku lat. Pomagamy osobom prywatnym jak i mechanikom samochodowym i większym przedsiębiorstwom. W zakresie naszej działalności znajduje się najwyższej jakości regeneracja turbosprężarek i filtrów DPF w Białymstoku.

Naszym atutem jest wykorzystywanie nowoczesnej technologii w niezawodnym parku maszynowym. Zaletą naszej działalności, świadczącą o ekologicznym spojrzeniu na środowisko jest używanie tylko nieszkodliwych środków regenerujących i czyszczących, w tym wody. Jesteśmy z Podlasia, krainy malowniczej i pełnej zieleni, dlatego chcemy to piękno natury zachować. Turbokrymar.pl to także regeneracja katalizatorów i turbin. Katalizatory oczyszczają spaliny, dlatego ich sprawne działanie to nie tylko ochrona silnika i przyrody, ale również użytkowników pojazdu. Turbosprężarka natomiast jest nieodzowna w procesie uzyskania optymalnej mocy silnika.

Filtry DPF zapewniają natomiast właściwą pracę silnikom Diesla. Turbokrymar obsługuje klientów indywidualnych, pragnących zregenerować sprężarki i filtry w swoim samochodzie. Regenerujemy również turbosprężarki, katalizatory i filtry w samochodach ciężarowych, których silniki są szczególnie narażone na obciążenia, ciężką pracę a przez to i awarię. Cieszymy się uznaniem podlaskich rolników, regenerujemy bowiem także silniki maszyn rolniczych. Naszymi klientami są również firmy budowlane- Pomagamy przy pojazdach o specjalnych, wykorzystywanych choćby na budowie. Naszą nowoczesność wyraża zatem wykorzystywanie nowoczesnego sprzętu i maszyn w połączeniu z ekologicznymi technologiami.

Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych pracowników posiadających bogate doświadczenie w branży mechanicznej. To wszystko powoduje, że nasze regeneracja turbosprężarek i filtrów DPF w Białymstoku jest niezawodna. Nasza działalność obejmuje również odnawianie innych części silnika. Ważne miejsce zajmuje tu regeneracja katalizatorów i turbin. Każdemu silnikowi dajemy nowe życie i nowe możliwości. Klienci polecają nas innym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here