Ławy bez nóg - hit czy kit?

Typowe ławy mają mniej lub bardziej odznaczające się nogi. Masywne lub subtelne, drewniane albo metalowe – wybór jest naprawdę duży. A co, gdyby ława była pozbawiona tego elementu? Nowoczesne meble zdumiewają oryginalnymi rozwiązaniami. Nie jest więc osobliwą rzeczą widok ławy bez nóg. Okazuje się, że nogi są zastępowalne.

Powstaje pytanie, czy taka ława to hit wśród rozwiązań wnętrzarskich? A może wręcz przeciwnie? Może taki mebel wygląda kiczowato? Zdania na ten temat są podzielone. Ławy bez nóg są zdecydowanie nowocześniejsze. Wyglądają dużo bardziej stylowo i sprawiają, że pomieszczenie, w którym się znajdą, prezentuje się elegancko.

Czy nogi są ławie potrzebne?

Nogi stanowią podstawę mebla. Ale w końcu nikt nie powiedział, że podstawa nie może mieć innej formy! Okrągłe bądź prostokątne stelaże wypadną równie dobrze. Możesz też sięgnąć po zdecydowanie bardziej oryginalne rozwiązania. Tych producentom mebli nie brakuje. Tylko jak te pomysły wpływają na wygląd ławy?

Nietypowy stelaż nadaje ławie oryginalnego wyglądu, ale też odbiera jej nieco lekkości. Masywne podstawy stanowią alternatywę dla tradycyjnych nóg i dobrze spisują się w tej roli. Nie każdemu odpowiada jednak taki design. Niekiedy wydaje się on być przesadzony. Ale zwolennicy nowoczesnych rozwiązań pochwalają taki styl.

Cztery nogi – cztery powody do zmiany

Jedno jest pewne. Era czterech nóg mija. Ławy świetnie sobie radzą bez nich. I choć meble bez nóg wydają się być nieco kontrowersyjne, to jest w nich ogromny potencjał. Wszystkim, którym znudziły się już ławy z typowymi nogami, proponujemy przegląd dostępnych na rynku rozwiązań. Można go dokonać w sklepie Meble.pl. Znajdziesz tam mnóstwo opcji do wyboru.

Ławy z tradycyjnymi nogami bywają nudne. Wielu osobom opatrzył się już ich widok. Niektórzy uważają je za przeżytek. Przy użyciu takiej ławy ciężko jest wyrazić styl właściciela. To osoby o wyrafinowanych gustach szczególnie docenią ławy bez nóg. Opcja ta zdecydowanie rzadziej jest wybierana przez tradycjonalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here