Jakie pędzle posiada w swojej ofercie firma Hakuro?

0
1495

O tym, jak wielką siłę skrywa w sobie makijaż, wie z pewnością każda miłośniczka kolorowych kosmetyków. Nie wystarczy jednak odpowiedni dobór podkładu, różu, bronzera czy cieni, aby zachwycić swoim wyglądem. Potrzebne będą także odpowiednie akcesoria do makijażu, które sprawią, że zyska on precyzyjnego charakteru. Szczególnym zainteresowaniem warto obdarzyć pędzle, zwłaszcza te, jakie w swojej ofercie posiada marka Hakuro. Do podkładu, cieni, różu, bronzera, rozświetlacza czy kresek – wybór jest naprawdę szeroki. Problemem może okazać się ich odpowiedni dobór. Dlatego spieszymy z pomocą, aby wszystkim niewtajemniczonym w sztukę dokładnego malowania wyjaśnić, czym się charakteryzują poszczególne modele oraz jak należy ich używać.

Pędzle Hakuro do podkładu

Modele przeznaczone do aplikowania płynnych podkładów charakteryzują się gęstym, miłym w dotyku włosiem – ściętym lub w kształcie „kulki”. Ich starannie opracowana postać ma za zadanie równomiernie rozprowadzić kosmetyk na twarzy, nie powodując nieestetycznie wyglądających smug czy innych niedociągnięć. Jak należy je stosować? Przede wszystkim najpierw trzeba je spryskać niedużą ilością wody, a następnie zamoczyć w podkładzie (uprzednio nałożonym na wierzchnią część dłoni) i kolistymi, dużymi ruchami rozprowadzić na skórze. Optymalnie jest używać małego i dużego pędzla Hakuro. Wszystko po to, aby jak najdokładniej nałożyć go na twarz.

Pędzle do różu, bronzera, pudru i rozświetlacza

Zadaniem tych pędzli Hakuro jest modelowanie twarzy. W przeciwieństwie do swoich poprzedników charakteryzują się mniej zbitym włosiem. Ich rola ogranicza się do „omiecenia” twarzy kosmetykiem, dlatego muszą być lekkie i delikatne. Jak stosować? W bardzo łatwy sposób. Wystarczy nałożyć niewielką ilość kosmetyku na pędzel, następnie strzepnąć jego nadmiar i dopiero potem rozprowadzić na twarzy.

Pędzel do cieni

O ile z aplikacją podkładu czy kosmetyków modelujących większość pań nie ma problemu, tak w przypadku cieni staje się to już bardziej kłopotliwe. Problem dodatkowo potęguje tak duża różnorodność pędzli Hakuro, w której trudno się połapać – nawet bardziej wprawionym przedstawicielkom płci pięknej. Generalnie rzecz biorąc, cechą charakteryzującą poszczególne modele pędzli jest wielkość powierzchni, która dotyka oka. Do wyboru są te przeznaczone do cieniowania, aplikowania cieni w zewnętrznych i wewnętrznych kącikach oczu, rozcierania kresek, służące do blendowania czy aplikowania kosmetyku w miejscu załamania powieki i jego roztarcia. Hakuro ma w swojej ofercie również pędzle do nakładania prasowanych i sypkich cieni, a także tych o kremowej lub płynnej konsystencji.

Pędzle do kresek

Oferta Hakuro obejmuje również pędzle do robienia kresek na powiekach. Precyzyjne i dokładne, aby przy ich pomocy można było wykonać kreski eyelinerem w żelu lub sypkim cieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here