Torby podróżne na kółkach – czy warto je kupić?

0
124

Wyjeżdżasz w podróż i zastanawiasz się, w co najlepiej się spakować? Chcesz zabrać dużo rzeczy, ale nie chcesz ich dźwigać? Sprawdź nasz poradnik i wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj bagażu.

Walizka, plecak czy torba?

Na rynku można znaleźć różnego rodzaju rozwiązania do pakowania bagażu. Do najpopularniejszych należą plecaki, klasyczne, materiałowe torby podróżne oraz walizki na kółkach. Każde z nich ma swoje wady, jak i zalety. Plecaki dostępne są w kilku rozmiarach. Dzięki temu można kupić zarówno mały, idealny na kilkudniowe podróże, jak większy, przeznaczony na długie wypady. Miękki materiał plecaka jest dość elastyczny, co pozwala dopasować go do ilości czy rozmiaru rzeczy. Plecaki są wygodne – lekka konstrukcja i paski ułatwiają jego transport. Jednak zwłaszcza z dużym bagażem, po całym dniu podróży, możesz odczuwać zmęczenie i ból pleców. Oprócz tego materiał plecaka może łatwo ulec zniszczeniu, a jeśli nie jest wodoodporny, może nie uchronić Twojego bagażu przed deszczem. Walizka na kółkach jest zdecydowanie bezpieczniejsza. Sztywny materiał chroni rzeczy znajdujące się w jej wnętrzu, a kółka ułatwiają transport. Jest ona jednak dość ciężka, a przewożenie jej w komunikacji zbiorowej czasem sprawia problemy. Torby podróżne są elastyczne jak plecak, łatwe w transporcie i przechowywaniu, jednak nie da się wziąć ich na plecy, a całodzienne noszenie z ręce może być bardzo niewygodne. Jest to opcja raczej na krótkie wyjazdy.

A może torba na kółkach?

Ciekawym rozwiązaniem są torby podróżne na kółkach dostępne w sklepie internetowym LUX. Są one połączeniem plecaka, walizki na kółkach i klasycznej materiałowej torby. Dzięki kółkom wygodnie się je transportuje. Plastikowa rączka ułatwia przenoszenie. Materiał użyty do produkcji torby jest odporny i lekki, dzięki czemu lecąc samolotem, można zapakować więcej rzeczy niż do walizki o tej samej pojemności i nie przekraczać przy tym wyznaczonego limitu. Kieszenie i zamki ułatwiają dostanie się do potrzebnych rzeczy w każdej chwili. Nowoczesne torby na kółkach wyposażono także w paski, dzięki którym można je wygodnie przenosić na plecak. Połączenie tych wszystkich cech daje produkt idealny na każdą podróż.

Pakowanie rzeczy na podróż może być kłopotliwe. Warto zastanowić się nad tym, co faktycznie jest potrzebne i niezbędne oraz dobrać odpowiedni rozmiar i rodzaj bagażu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom bagaż można nie tylko nosić w ręce, ale także wozić czy nieść na plecach. Pozwala to na pełną elastyczność i wygodę w podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here